Zespół Red Stone

Kielce,
505 177 675 , 724 976 881

Jesteśmy czteroosobowym składem: Dorota – vocal, Kamil – gitara i vocal, Paweł – klawisze i vocal oraz Krzysztof – gitara i vocal. Duże doświadczenie oraz przygotowanie muzyczne każdego z członków zespołu pozwala na prowadzenie imprez okolicznościowych na wysokim poziomie, dysponując przy tym profesjonalnym sprzętem muzycznym oraz oświetleniowym.

Podczas przyjęcia weselnego gramy przeważnie 45-50 minutowe bloki z 15 minutowymi przerwami. Gramy również przy stołach, wykonując znane biesiadne utwory. Także w trakcie bloków prowadzimy różne zabawy, zarówno taneczne jak i wokalne.

Posiadamy bogatą ofertę różnych zabaw i konkursów oczepinowych. Podczas przyjęcia przekazujemy zgodnie z życzeniami Państwa Młodych oraz zaproszonych gości wszelkiego rodzaju dedykacje.

Jeśli chodzi o repertuar, gramy największe przeboje polskiej i zagranicznej sceny muzycznej począwszy od lat siedemdziesiątych aż po współczesne radiowe hity. Pełny spis utworów jest dostępny w zakładce repertuar .

UWAGA ! :D Jeśli nie ma tam Waszego ulubionego utworu, bez problemu przygotujemy go oraz zadbamy o to by można go było usłyszeć i przy nim zatańczyć podczas przyjęcia. Piosenki na pierwszy taniec oraz na podziękowanie dla rodziców konsultujemy wcześniej z Parą Młodą.

Przyjęcia weselne zazwyczaj kończymy o godzinie 4.00 z możliwością przedłużenia do 30 minut bezpłatnie. W przypadku dłuższego grania pobieramy niewielką dopłatę.