Zespół Artviva

Kielce,
691 675 549 , 502 719 179

Celem naszych starań jest przede wszystkim niepowtarzalny klimat weselny, stworzenie atmosfery dobrej zabawy przy muzyce i tańcu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom gości. Każde spotkanie z nimi traktujemy indywidualnie, przygotowujemy je pod kątem konferansjerskim i wodzirejskim. Piosenki i muzykę instrumentalną wykonujemy z dbałością o bogate brzmienie.

 

Na rauty, bankiety i spotkania firmowe oferujemy możliwość zagrania w mniejszym składzie muzyki instrumentalnej, przyjemnej - granej w tle, nie absorbującej uczestników. Profil repertuaru uzgadniamy wcześniej z zainteresowanym. Duże znaczenie ma dla nas wizerunek. Budujemy go ubiorem, ruchem, światłem, kolorem i wyposażeniem technicznym. Na weselu bawimy gości podczas biesiady za stołami - gramy na instrumentach akustycznych, śpiewamy na głosy przy użyciu systemu bezprzewodowego.

 

Dysponujemy możliwością oprawy uroczystości ślubnej w kościele - liturgiczny śpiew i gra na organach. Utwory solowe grane są na saksofonie z towarzyszeniem organów. W repertuarze poza tradycyjnymi utworami (Ave Maria) znajdują się również inne nastrojowe transkrypcje dzieł znanych kompozytorów.