Wideofilmowanie i Fotografia

Kielce,
662-246-791  

Wideofilmowanie i Fotografia

Od kilkunastu lat zajmuję się wideofilmowaniem i fotografowaniem na terenie Kielc, woj.Świętokrzyskiego oraz całego kraju.

Wideofilmowanie to najwspanialszy sposób na zachowanie w pamięci najpiękniejszych chwil Waszego życia. Technologia na obecnym etapie rozwoju pozwala na zachowanie filmu z uroczystości waszego ślubu, wesela, chrzcin, komunii bez utraty odrobiny jakości przez długie lata

Zapraszam do korzystania z naszych usług.
Oferujemy różne wersje nagranego materiału począwszy od najtańszej bez montażu po wersję z interaktywnym menu, podkładem muzycznym, oraz albumem zawierającym przegląd wybranych przez Państwa zdjęć. 
Ponad to oferuję usługi w zakresie fotografii ślubnej w postaci sesji zdjęciowej w plenerze, a także archiwizujemy nagrania przegrywając kasety z kamer cyfrowych miniDV i VHS na płyty DVD. 
Wybierając nasze usługi decydujesz się na profesjonalną obsługę multimedialną na najwyższym poziomie. Gwarantuję dynamiczny, profesjonalny montaż, najwyższą jakość materiałów oraz indywidualne podejście do klienta.

W swoich działaniach wykorzystuję najnowsze technologie, co w połączeniu z moją pasją i zaangażowaniem daje niesamowity efekt.
Współpracuję z wieloma operatorami kamer oraz zespołami muzycznymi.

Staram się filmować możliwie dyskretnie, koncentrując się  na emocjach oraz atmosferze tego wyjątkowego dnia. 
Nie mam żadnych ograniczeń! Tak na przykład, teledyski ślubne możemy nagrać na łące, w parku, nad jeziorem, a nawet w galerii handlowej. Indywidualnie dla każdego klienta drukuję okładkę oraz nadruk na płytę, odpowiadające charakterowi zarejestrowanej imprezy. Mam siłę i motywację do tego, aby nasi klienci byli zadowoleni!
Jeśli macie Państwo pytania, wątpliwości lub zależy Państwu na rezerwacji terminu z wyprzedzeniem i negocjacji korzystnych warunków umowy, prosimy o kontakt  już teraz.

Zapraszam do kontaktu!