Suknie Ślubne "Verona"

Kielce, ul. Sienkiewicza 30
25-007 Kielce
721 010 771

Suknie ślubne oferowane przez nasz salon, są naszego projektu, szyte na miarę.

Staramy się dopasować najlepiej jak możemy do trendów panujących  w modzie ślubnej, dlatego też w naszej kolekcji znajdą Panie zarówno model "księżniczki" jak i "syrenki", "literki A"... możemy także stworzyć suknię indywidualnie na Pannę Młodą, model niepowtarzalny!

Przy zakupie sukni ślubnych, Panie często decydują się na zakup bolerka, futerka, etoli. W tym sezonie przeważają wszelkiego rodzaju bolerka z koronek lub z dodatkiem haftów.

W naszej ofercie znajdą Panie, zarówno bolerka z tafty, atłasu jak również z koronki czy futerka. Poza tym można zamówić u nas także welony zdobione koronką, kryształami, obszyte lamówką. W sprzedaży oferujemy powracające do mody toczki, kapelusiki.

Biżuteria jest jednym z najważniejszych dodatków do kreacji Panny Młodej. To ona nadaje blasku, szyku i odpowiedniego stylu do efektu końcowego. Dlatego staramy się dopasować do wymagań klientek i oferujemy, także w naszym salonie sukni ślubnych kilka modeli biżuterii.

Komplety można mieszać, dobierać do naszyjników bransoletki o innym rozmiarze czy też kształcie. Jesteśmy bardzo elastyczni w doborze dodatków.

Nasza biżuteria zrobiona jest z kryształków szlifowanych na wzór kryształów swarovskiego oraz pięknych pereł w różnych odcieniach. Na życzenie klientki, tworzymy biżuterię na zamówienie indywidualne.