Studio Tańca KICK Kielce

Kielce, ul. Zagnańska 27
501-220-211

KURSY DLA DOROSŁYCH ODBYWAJĄ SIĘ W GRUPACH:

  • POCZĄTKUJĄCEJ
  • ŚREDNIO-ZAAWANSOWANEJ
  • ZAAWANSOWANEJ

Kurs tańca towarzyskiego prowadzony jest w systemie medalowym w oparciu o Światowy Program Tańca. Uczestnicy po ukończeniu otrzymują dyplomy i odznaki Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego, kolejno brązową po 1-szym roku, srebrną po 2-gim roku i złotą po 3-im roku.
pokazy tańca - uświetnią każdy bankiet, bal i zabawę. Gorące latynoamerykańskie rytmy i eleganckie tańce standardowe na długo pozostaną w pamięci gości. 
lekcje indywidualne - polecamy szczególnie przed ślubem, studniówką, balem bądź innymi ważnymi imprezami.
obozy taneczne - organizujemy letnie obozy szkoleniowo - wypoczynkowe, pod nadzorem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Każdy obóz ma ciekawy program taneczny i niepowtarzalną atmosferę. 
sportowy taniec towarzyski - Studio Tańca KICK zrzeszone jest w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Pary należące do klubu biorą udział w licznych ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego. Zapraszane są na różnego rodzaju pokazy w szkołach, domach kultury, imprezy plenerowe.
szkolenia taneczne - współpracując z Zarządem Okręgu Świętokrzyskiego PTT szkolimy nauczycieli tańca, instruktorów, trenerów oraz osoby prowadzące zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą na terenie naszego województwa
turnieje tańca - organizujemy imprezy cykliczne tj. w Kielcach turnieje tańca pod nazwą OGÓLNOPOLSKA GALA TANECZNA KICK, oraz Świętokrzyskie Konfrontacje w Tańcu Towarzyskim. W Staszowie współpracujemy przy organizacji Ogólnopolskiego Turnieju Tańca o Puchar Tadeusza Wrześniaka. W Skarżysku przy organizacji przeglądu zespołów DICO Rytmiczne Pląsy.
Oferta dla firm - pragniemy przedstawić swoją ofertę organizacji kursów tańca towarzyskiego i salsy. Specjalnie dla Państwa firmy, jej pracowników i przyjaciół zorganizujemy kursy taneczne, gdzie w swoim gronie będziecie mogli jednocześnie uczyć się i bawić. Proponujemy kursy stacjonarne oraz wyjazdy integracyjne. Możecie Państwo dowolnie wybrać - miejsce, czas trwania oraz program kursu. W naszej ofercie są także pokazy tańca towarzyskiego. Możemy wystąpić podczas inauguracji, balów. bankietów, targów, pokazów mody, konkursów itp.

Zapraszamy do kontaktu!