Studio Dance Factory

Kielce, ul.Słowackiego 23
25-365 Kielce
602 687 868
SDF Kielce

Studio Dance Fitness powstało w 2006 roku w Kielcach (woj. Świętokrzyskie). Na przełomie 7 lat "SDF" stał się posiadaczem wielu tytułów Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Świata w różnych stylach tanecznych. Ponadto szkoła tańca może poszczycić się wykwalifikowaną kadrą instruktorów z wieloletnim doświadczeniem tanecznym i pedagogicznym.

Nasze Studio wyróżnia:

  • doskonała atmosfera na zajęciach tanecznych
  • doświadczona kadra dyplomowanych instruktorów
  • profesjonalna sala taneczna

Studio Dance Fitness stawia na profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu. Taniec jest sztuką, która wymaga wiele pracy a my jesteśmy w stanie przekazać całą wiedzę specjalnie dla Was. Wiele lat praktyki naszych instruktorów na arenie polskiej oraz międzynarodowej jest głównym atutem oferowanych kursów. Trzeba podkreślić, iż jesteśmy jedną z nielicznych szkół w naszym województwie, która w swojej kadrze posiada czynnych tancerzy wciąż zdobywających tytuły MP oraz MŚ. Dzięki temu możecie Państwo zapoznać się z podstawami tańca a także najnowszymi trendami tej sztuki.

Pierwszy taniec to jedna z ważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Zostaje ona uwieczniona na filmach oraz zdjęciach. Z pomocą naszych instruktorów możesz otrzymać profesjonalną choreografię, pasującą idealnie do Was! Jeśli masz swój ulubiony utwór, przynieś go do nas, a my dobierzemy odpowiedni styl tańca do Waszej koncepcji. Wiele par, które ukończyły lekcje, do dziś miło wspominają chwilę w której zaskoczyli wszystkich gości.

Zapraszamy wszystkich chętnych!