FOTO-TAK Studio Fotografii i Videofilmowania

Staszów, ul. 11 Listopada 123
28-200 Staszów
608 011 432

FOTO-TAK Studio Fotografii i Videofilmowania


FOTO-TAK jest firmą usługowo-handlową  działającą na rynku Staszowskim od 1991 roku. Zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem różnego rodzaju imprez okolicznościowych oraz fotografią motoryzacyjną.

Oferujemy usługi z zakresu fotografii i wideofilmowania. W naszej pracy łączymy wiedzę, doświadczenie i pasję z najnowszą techniką cyfrową w fotografii i filmie. Dzięki kreatywności i umiejętnościom w wyjątkowy sposób wykorzystujemy nasze spojrzenie do utrwalenia najważniejszych momentów Waszego życia. Próbujemy zatrzymać ulotne chwile, dostrzegamy szczegóły, szukamy ważnych drobiazgów. Każda uroczystość ma swój niepowtarzalny klimat, który staramy się wydobyć i pokazać w taki sposób, aby zdjęcia były nie tylko zapisem wydarzeń ale tworzyły także opowieść o uczuciach i emocjach.

Używamy sprzętu najwyższej jakości. Nasze kamery to Sony VX2100E. Posiadamy także dodatkową kamerę Panasonic, która służy jako zabezpieczenie. Sprzęt jakiego używamy do fotografowania to pełnoklatkowy aparat Nikon D700. Wyposażyliśmy go w najwyższej klasy, super jasne obiektywy Sigmy (seria EX) i Nikkora.
Gdy oświetlenie jest zbyt słabe wspomagamy się doskonałą lampą błyskową SB800. Posiadamy też aparat Nikon D80. Nasi fotografowie i kamerzyści posiadają uprawnienia do wykonywania swojej pracy w kościołach katolickich na terenie całego kraju. Ekipa którą wysyłamy do Państwa to wykwalifikowani i doświadczeni ludzie, którzy są w stanie wykonać najwyższej jakości reportaż nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Zapraszamy do kontaktu!