Fotografia Krzysztof Kowalczyk

Stąporków , Kościuszki 47
26-22 Stąporków
607-728-697
Fotografia ślubna

- mają Państwo do wyboru 4 pakiety:

- PAKIET SREBRNY I

- błogosławieństwo u Panny Młodej, przejazd do kościoła ("bramki"), krótki plener przy kościele, uroczystość zaślubin w kościele, życzenia. Para młoda otrzymuje: wszystkie zdjęcia na płycie DVD, 40 zdjęć obrobionych w programie graficznym i wydrukowanych w formacie 15cm x 21cm, album, (fotografowanie do 4 godz.)

- PAKIET SREBRNY II

- krótki plener przy kościele, uroczystość zaślubin w kościele, życzenia, przejazd do domu weselnego, powitanie pary młodej na sali, pierwszy taniec. Para młoda otrzymuje: wszystkie zdjęcia na płycie DVD, 40 zdjęć obrobionych w programie graficznym i wydrukowanych w formacie 15cm x 21cm, album, (fotografowanie do 4 godz.)

- PAKIET ZŁOTY

- przygotowania Pana Młodego (w zależności od miejsca zamieszkania) i Panny Młodej, błogosławieństwo w domu Panny Młodej, przejazd do kościoła ("bramki"), krótki plener przy kościele, uroczystość zaślubin w kościele, życzenia, przejazd do domu weselnego, powitanie pary młodej na sali, pierwszy taniec, zdjęcia z gośćmi, zabawa na parkiecie, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców. Para młoda otrzymuje: wszystkie zdjęcia na płycie DVD, 60 zdjęć obrobionych w programie graficznym i wydrukowanych w formacie 15cm x 21cm, album, (fotografowanie do 10 godz.)

- PAKIET DIAMENTOWY

- obejmuje PAKIET ZŁOTY (bez krótkiego pleneru)oraz 3-godzinny plener w innym dniu ustalonym z parą młodą. Para młoda otrzymuje: wszystkie zdjęcia na płycie DVD, 100 zdjęć obrobionych w programie graficznym i wydrukowanych w formacie 15cm x 21cm, album, (fotografowanie do 3 godz.)

  • Na Państwa życzenie, każdą z wymienionych ofert można modyfikować.


  • Istnieje możliwość zamówienia tzw. "Fotoksiążki", wydruku na płótnie, prezentacji multimedialnej na DVD, szczegóły do uzgodnienia.
  • Dojazd do klienta w powiecie koneckim - gratis.