Fotobudki FotoCab.pl

Kielce, -------
25-212 Kielce
790 465 600

Fotobudki FotoCab.pl

Fotobudka to nic innego jak mobilny automat fotografujący, który wywołuje zdjęcia w czasie rzeczywistym. Jeżeli chcecie aby wasze wydarzenie było oryginalne i kojarzyło się z samymi pozytywnymi emocjami nasze usługi są skierowane właśnie do Państwa.

Urządzenie nie zastępuje fotografa a jest jedynie dodatkiem do uroczystości.

Możliwości wykorzystania są nieograniczone! Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm proponowanych usług i bezustanne rozwijanie naszej oferty. Za cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów, wspieranie ich od strony technicznej oraz kreowanie dobrej atmosfery.

Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna, wystarczy stanąć przed urządzeniem i postępować według komunikatów wyświetlanych na monitorze. Automat po wykonaniu krótkiej serii zdjęć automatycznie wywołuje oraz drukuje zdjęcia w różnych formatach (do wyboru przez zleceniodawcę).
Obsługą techniczną automatu zajmuje się pracownik naszej firmy, który jednocześnie dba o wymianę tonera, uzupełnienie papieru fotograficznego, służy pomocą dla fotografujących się osób lub pomaga w dobraniu śmiesznego przebrania

 

Zapraszamy do kontaktu!